E dëgjuat këngën e re nga 2Ton?

Ashtu siq kishte paralajmëruar 2Ton ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Thirrjen tane”.

Për melodinë dhe tekstin e këngës është përkujdesur vet 2Ton.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë këngën. /Prive.al

Check Also

Kërkesa qesharake e Donaldit kur banorët diskutuan për listën ushqimore

Kërkesa qesharake e Donaldit kur banorët diskutuan për listën ushqimore Në Big Brother VIP aktualisht …