Ledri dhe Bardhi në bashkëpunim?

ledri Vula dhe Bardhi kanë bashkuar forcat për projektin e ardhshëm muzikor.

Dueti i tyre është pjesë e albumit të Bardhit “Trendafil” dhe do të publikohet gjatë muajit nëntor.

Përveç Ledrit, Bardhi pritet të sjellë edhe bashkëpunimin me Azet.

Shikoni videon e mëposhtme për detaje më të plota. /Prive.al

TAGS: Bardhi,ledri

Check Also

Kërkesa qesharake e Donaldit kur banorët diskutuan për listën ushqimore

Kërkesa qesharake e Donaldit kur banorët diskutuan për listën ushqimore Në Big Brother VIP aktualisht …