Noizy shpenzon 120 mijë euro vetëm për një orë (FOTO)

Reperi shqiptar Noizy, shpenzon shifra shumë të mëdha për dukjen e tij.

Këngëtari në fjalë njihet për luksin e tij pasi është njëri nga emrat më të kërkuar nga publiku për koncerte

Reperi Noizy shpesh herë ka qenë në vëmendje për shpenzime marramendëse në rroba, ora të shtrenjëta dhe gjithashtu edhe vetura luksoze

Sipas “shqipcloset”, Noizy për një orë ka shpenzuar plotë 120 mijë euro.

Reperi i njohur shqiptar Noizy

Check Also

Dhëndrri sheherli shkon për herë t‘parë të miqtë n‘katun, ata e bëjnë për spital (VIDEO).

Dy humoristët e njohur Hasan Murseli, i njohur ndryshe edhe si mixha Bibë, dhe Simon …