showbiz

Trimat e paraluftës ” TIGRAT ” (VIDEO)

Aktrojnë : James Fetahu, Fatos Kryeziu, Avni Hoti, Shpëtim Kastrati, Majlinda Ibrahimi,Halil Halili,Blerina Bajraktari,Fahri Kutllovci Gjatë luftës në Kosovë populli jonë ka hasur shpesh herë në prita të tilla. Viktimë e këtij rasti u bë Mixha Ramë dhe familja e tij. Pas ndaljes dhe t orturave të shumëta që iu …

Read More »

Kërkesa qesharake e Donaldit kur banorët diskutuan për listën ushqimore

Kërkesa qesharake e Donaldit kur banorët diskutuan për listën ushqimore Në Big Brother VIP aktualisht banorët po diskutojnë për listën ushqimore. Paratë që kanë në dispozicion nuk iu mjaftojnë që të blejnë gjithë gjërat që duan dhe për këtë arsye duhet të heqin dorë nga disa gjëra, shkruan Express. Derisa …

Read More »

Shkurte Fejza vjen në duet me këngëtarin e njohur (FOTO)

Shkurte Fejza dhe Nikolle Nikprelaj do të sjellin së bashku një duet muzikor. Vet Shkurtja e ndau lajmin përmes disa postimeve në llogarinë e saj në Instagram, “Së shpejti kënga më e re” shkroi ajo në mbishkrimin e fotografisë. Kënga është punuar në studion e Nikolle Nikprelaj. /Prive.al

Read More »

E dëgjuat këngën e re nga 2Ton?

Ashtu siq kishte paralajmëruar 2Ton ka publikuar projektin e ri muzikor. Kënga titullohet “Thirrjen tane”. Për melodinë dhe tekstin e këngës është përkujdesur vet 2Ton. Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë këngën. /Prive.al

Read More »

Ledri dhe Bardhi në bashkëpunim?

ledri Vula dhe Bardhi kanë bashkuar forcat për projektin e ardhshëm muzikor. Dueti i tyre është pjesë e albumit të Bardhit “Trendafil” dhe do të publikohet gjatë muajit nëntor. Përveç Ledrit, Bardhi pritet të sjellë edhe bashkëpunimin me Azet. Shikoni videon e mëposhtme për detaje më të plota. /Prive.al TAGS: …

Read More »

Rita Ora pozon pranë pllakës të vendosur në nder të saj e cila ka një kuptim të veçantë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, ka pozuar e buzëqeshur pranë një pllake për nder të saj në shkollën e saj të vjetër. Nën brendinë e pllakes shkruhet: “Unë jam refugjate. Këngëtarja dhe aktorja iku nga lufta në Kosovë dhe studioi këtu pasi mbërriti në Britaninë e Madhe në …

Read More »

Zbulohet kush është vajza misterioze krah Majk?

statusi personal i Majkit është rikthyer në vëmendje. Prive solli mbrëmë në rubrikën “E vërtetë, e pavërtetë” pamje të reja të reperit me atë që po dyshohet si e dashura e tij, në Gërmi. E ata nuk janë ndarë as përgjatë kësaj fundjave dhe falë postimeve të përbashkëta, është kuptuar …

Read More »

Kaq kushtoi pamja e Arbanës mbrëmë në program

Dy herë në javë, prezantuesja Arbana Osmani është me spektaklin e “Big Brother VIP”. Dyfishimi i programit nënkupton edhe dyfishim të rritjes së preokupimit për veshjen. Në disa raste, ajo i ka besuar sërish dizejnatores kosovare Lia Stublla teksa në mbrëmje të caktuara po vishet me brande luksoze. Kështu ka …

Read More »